Blokowanie MM do momentu potwierdzenia otrzymania + możliwość selekcji które MM będzie wymagało potwierdzenia.

Program Magazynowy

Opcja potwierdzenia stanów magazynowych dla przesunięć międzymagazynowych może być potrzebna w przypadku kiedy chcemy aby magazyn docelowy potwierdził otrzymanie konkretnych ilości towarów zanim pojawią się one w magazynie docelowym. Domyślnie przesuwając towar z magazynu 1 do 2 automatycznie mamy zmodyfikowane stany. Tutaj będzie wymagane również potwierdzenie.
Aby uruchomić tą opcję należy: LoMag

LoMag

Następnie: LoMag

LoMag

Przechodzimy teraz do utworzenia dokumentu MM.

LoMag

Na dokumencie MM wyświetla się na górze informacja, że to jest przesunięcie potwierdzone i modyfikuje stany w magazynie.

LoMag

Ale możemy wymusić to aby użytkownik w docelowym magazynie musiał to potwierdzić. W tym celu musimy nacisnąć LoMag

LoMag

Teraz ten dokument nie modyfikuje stanu w magazynie docelowym. W tym magazynie towar zmniejszy stan. Dla przykładu użyliśmy gruszek więc będzie ich mniej.

LoMag LoMag LoMag

Natomiast w drugim magazynie tych gruszek jeszcze nie będzie. I magazynier musi wcześniej zaakceptować ten dokument. Aby to zrobić przechodzimy do magazynu docelowego.

LoMag LoMag LoMag LoMag

Wyświetli się nam informacja, że trzeba potwierdzić otrzymanie daną specyfikację towarów na nasz magazyn. W momencie gdy potwierdzimy to towary na magazyn docelowy zostaną wprowadzone i pojawią się na stanie.

LoMag LoMag

Oczywiście robiąc takie przesunięcia możemy wymagać takiego potwierdzenia lub go nie wymagać.


Instrukcje wdrożeniowe do LoMagInne instrukcje tematyczne - spis treści