Program Magazynowy

Wiersze opisowe na ofertach oraz zamówieniach.

Program magazynowy LoMag umożliwia wprowadzić wiersze opisowe na dokumentach ofert oraz zamówień. Są to linie które mogą użytkownikowi programu dodać opis dla żądanego towaru. W celu dodania go na dokumencie gdzie posiadamy już wprowadzone towary należy kliknąć prawym przyciskiem myszki, co spowoduje wyświetlenie się listy na której należy wybrać pozycję dodaj wiersz opisowy.

W ten sposób zostanie otworzone nowe okno w którym należy wprowadzić nazwę. Wciskając przycisk możemy zmienić ustawienia wydruku dla wszystkich dostępnych wierszy opisowych na dokumencie. Zmiany te będa widoczne tylko podczas druku lub wygenerowania dokumentu tzn. nie będą widoczne w oknie dokumentu zamówienia lub oferty. Przyciskami OK zatwierdzamy zmiany.

Jak możemy zauważyć na poniższym zrzucie ekranu nowa linia opisowa z wartością tekstową którą wprowadziliśmy została dodana między wierszami towarów.

W przypadku jeśli użytkownik oprogramowania LoMag wstawił wiersz opisowy w złym miejscu niż chciał może go przenieść w górę lub w dół. Posłużyć należy się ponownie prawym przyciskiem myszki klikając bezpośrednio na wierszu opisowym a następnie wybierając opcję przesuń w górę lub przesuń w dół.

W przypadku wybrania opcji przesuń w górę można zauważyć że wiersz został przesunięty nad pozycję nart o marce Elan.

Wciskając przycisk jesteśmy w stanie zauważyć zmiany które wprowadziliśmy dla kolumn opisowych, takie jak pochylenie, pogrubienie oraz zwiększenie czcionki oraz wyśrodkowanie tekstu.


Instrukcje wdrożeniowe do LoMagInne instrukcje tematyczne - spis treści